Büyükşehir U16 Şampiyon

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol U16 altyapı takımının kadrosundan oluşan Özel Kavram Temel Lisesi okul takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Gençler B Kategorisinde Manisa ili şampiyonu oldu. Oynadığı 5 maçtan da galibiyetle ayrılan Büyükşehir U16 takımı, gösterdiği performansla büyük beğeni topladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Liseler arası Basketbol Gençler B Kategorisi maçları düzenlendi. 13 takımın katıldığı maçlarda, karşılaştığı tüm rakiplerini yenen Manisa Büyükşehir Belediyespor U16 takımı kadrosundan oluşan Özel Kavram Temel Lisesi takımı Manisa ili şampiyonu oldu. U16 takımı Antrenörü Fikret Coşkun, maçlarda takımın durumunu da gördüklerini belirterek, “U16 takımımız Gençler B Kategorisi maçlarında karşılaştığı tüm rakiplerine karşı galip geldi ve Manisa ili şampiyonu oldu. Öncelikle bizlere her zaman destek olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan’a, Asbaşkanımız Orkun Şıktaşlı’ya, her zaman yanımızda oldukları ve aile sıcaklığında bir çalışma ortamı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Özel Kavram Temel Lisesi sahibi Nalan İpek hanımefendiye, yakından ilgilendiği için, okul öğrencilerine de takımı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Kulübümüzün adını daha iyi yerlere taşımak için çok çalışacağız” dedi.

Şıktaşlı; “Çocuklarımızı Tebrik Ediyorum”
Manisa Büyükşehir Belediyespor U16 takımının göstermiş olduğu başarıyı takdirle karşıladıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, “U16 takımımız kadrosundan oluşan Özel Kavram Temel Lisesi, Liseler Arası Gençler B Kategorisinde gösterdiği performansla Manisa ili şampiyonu oldu. Çocuklarımızı tebrik ediyorum. Her zaman yanlarındayız. Özel Kavram Temel Lisesi sahibi Nalan İpek hanıma da teşekkür ediyorum” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir