Dev Adamlar İçin Haydi Atatürk’e

Cumartesi günü saat 15.00’de Atatürk Spor Salonu’nda Gemlik Basketbol Takımı ile karşılaşacak olan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Basketbol Takımında hazırlıklar tamamlandı. Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “ Tüm hesaplarımız kazanmak üzerine kuruldu.  Bu maçta tribünlerin dolmasını bekliyoruz” dedi.

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde zirve mücadelesi veren Manisa Büyükşehir Belediye Spor Erkek Basketbol Takımında yarın,  Atatürk Spor Salonunda oynanacak olan Gemlik Basketbol maçının hazırlıkları tamamlandı. Yeşil Beyazlı temsilcimizde tek hedef galibiyet olarak belirlendi.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Hafta içinde çok yoğun bir çalışma temposunun içerisinde olan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Erkek Basketbol Takımında hazırlıklar bugün yapılan antrenman ile tamamlandı.  Yarın karşılaşacakları Gemlik’in güçlü bir rakip olduğunu söyleyen Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “ Çok kritik haftalara girdik. Bu süreçte Manisa halkının büyük desteğine ihtiyacımız olacak. Daha öncede söylediğim gibi bizim hedefimiz final grubu. Burada oynadığımız maçlar sıralamayı belirliyor. Sıralama için tüm maçlarımız önemli ancak asıl önemli olan final grubuna formda ve sağlıklı girebilmek. Güzel bir atmosferde yarın, Gemlik Basketbol maçını oynamak istiyoruz. Bizim bu konuda büyük desteğe ihtiyacımız var” diye konuştu.

YENİLER FORMA GİYECEK

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımının hafta içinde renklerine bağladığı yeni transferler Umut ve Okan, yarın oynanacak olan Gemlik Basketbol maçında forma giyebilecekler. Manisa Büyükşehir Belediyespor’da sakat olan Enis Bayrak dışında ise eksik isim bulunmuyor.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir