Altyapımız Dört Dörtlük Hafta Sonu Geçirdi

Altyapıya yaptığı yatırımlarla gümbür gümbür, sağlam adımlarla gelen ve Bölgesel Gelişim Liglerinde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15, 16, 17 ve 19 Takımları hafta sonunda muhteşem sonuçlara imza attılar ve 4’te 4 yaparak rakipleri karşısında adeta coştular. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un gençleri 4 maçta ağlara toplam 21 gol bıraktı, kalesinde ise sadece 2 gol gördü.

Bölgesel Gelişim Liglerinden mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15, 16, 17 ve 19 Takımları hafta sonu oynanan maçlarda rakiplerinin korkulu rüyası oldular. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt  Aktan ve yönetim kurulunun adete üzerlerine titrediği Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altyapısı, hafta sonunda oynanan maçlarda Utaş Uşakspor altyapısını gol yağmuruna tuttular. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altyapısı Utaş Uşakspor ağlarını 4 maçta toplam 21 kez havalandırmayı başardı, kalesinde ise sadece 2 gol gördü.

En Farklı Galibiyeti Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-16 Takımı Aldı 
Hafta sonunda oynanan maçlarda en farklı galibiyeti Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Takımı aldı. Deplasmanda konuk olduğu Utaş Uşakspor maçında adeta coşan Yeşil Beyazlı ekibin genç futbolcuları, sahadan 9-0 farklı galibiyetle ayrılmayı başardı. Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-15 Takımı ise deplasmanda konuk olduğu maçta Utaş Uşak Spor U-15 Takımını 3-2 mağlup etmeyi başardı. Manisa’da oynanan maçlarda ise yine Manisa Büyükşehir Belediyespor fırtınası esti. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-17 Takımı, Utaş Uşakspor U-17 Takımını 2-0 mağlup ederken, Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-19 Takımı ise Utaş Uşak Spor U-19 Takımına gol yağdırdı ve sahadan 7-0 farklı galibiyetle ayrıldı.
Nalbantlar, “ Çocuklarımızı ve Altyapımızda Görev Yapan Antrenörlerimizi  Yürekten Kutluyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar yaptığı açıklamada, “  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün öncülüğünde Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altyapısında ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hafta sonunda oynanan maçlarda 4 takımımızda galip gelerek bizlere büyük sevinç yaşattılar. Çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Altyapımızda forma giyen futbolcularımızı ve görev yapan antrenörlerimizi yürekten kutluyorum” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Alt Yapısında Hafta Sonu Oynanan Maçlarda Alınan Sonuçlar 
Utaş Uşakspor: 2 Manisa BBSK: 3  (U-15)
Utaş Uşakspor: 0 Manisa BBSK: 9  (U-16)
Manisa BBSK: 2 Utaş Uşakspor: 0  (U-17)
Manisa BBSK: 7 Utaş Uşakspor: 0  (U-19)

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir