Teknik Direktör Levent Devrim’den Erbaaspor Uyarısı

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da devam eden Erbaaspor maçı  hazırlıkları öncesinde Teknik Direktör Levent Devrim, rakibin son 5 maçta 13 puan topladığını ve mağlup olmadığını futbolcularına hatırlatarak dikkatli olmalarını istedi.

Pazar günü konuk edeceği Erbaaspor maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da 12 puan farka rağmen Teknik Direktör Levent Devrim, ciddiyeti  ve disiplini elden bırakmıyor. Futbolcularına sürekli henüz şampiyon olmadıklarını hatırlatan başarılı teknik adam, son 5 maçta 13 puan toplayan Erbaaspor maçı öncesinde ise uyarılarda bulundu.
Rakip Erbaaspor Son Beş Maçta Mağlup Olmadı 
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Pazar günü konuk edeceği Erbaaspor, ligde en son yenilgisini 4 Şubat tarihinde kendi evinde karşılaştığı Ofspor maçında 1-3 mağlup olarak aldı. Ofspor maçının ardından oynadığı 12 Bingölspor, Halide Edip Adıvarspor, Bayburt Grup Özel İdare, Bergama Belediyespor ve Kozan Belediyespor maçlarında sadece Bayburt Grup Özel İdare ile berabere kalan ve diğer 4 maçı kazanan rakibimiz oynadığı son 5 maçta hanesine toplam 13 puan yazdırmayı başardı. Pazar günü oynanacak olan zorlu 90 dakikada öncesinde temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor 56 puanla zirvede yer alırken, rakibimiz Erbaaspor ise 39 puanla 6. sırada bulunuyor.
Rakibimizin Lig de Son 5 Haftada Aldığı Sonuçlar 
21.hafta: 12 Bingölspor: 1 Erbaaspor: 2
22. hafta:Halide Edip Adıvarspor: 1 Erbaaspor: 2
23. hafta: Erbaaspor: 1 Bayburt Grup Özel İdare: 1
24.hafta: Bergama Belediyespor: 1 Erbaaspor: 4
25. hafta: Erbaaspor: 3 Kozan Belediyespor: 1

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir