Başkan Aktan, Teknik Heyet ve Futbolculardan Sultanlara Sürpriz

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt  Aktan, teknik heyet ve futbolcular, 8 Mart Dünya  Kadınlar Günü nedeniyle, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı sporcularının kadınlar gününü karanfil hediye ederek kutladılar.

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, teknik heyet ve futbolcular, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı sporcularının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü karanfil hediye ederek kutladılar. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde öğle yemeği sırasında yemekhaneye giren Başkan Mevlüt Aktan, Teknik Direktör Levent Devrim ve futbolcular aldıkları karanfilleri bayan sporculara hediye ettiler ve bayan sporcuların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

Başkan Aktan, “ Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” 
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan,  teknik heyet ve futbolcularla birlikte yaptıkları sürpriz kutlamadan sonra, “ Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadınlar insanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun. Baş tacı kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi. Kütahya’da yapılacak olan play-off maçlarına da değinen Başkan Mevlüt Aktan, “ Play-off maçlarına kalarak bizlere büyük sevinç yaşattınız. Şimdi sizlerden play-off maçlarında da Manisa’mızı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edip Süper Lig sevincini bizlere yaşatmanızı temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir