Devrim, “Şampiyonluk Coşkusuna Yakışacak Bir Sonuç Almalıyız”

Bugün yaptığı antrenmanla hafta sonunda konuk edeceği Kozan Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da  Teknik Direktör Levent Devrim, “ Pazar günü taraftarlarımızın önünde Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde şampiyonluk turu atacağız. Şampiyonluk coşkusuna yakışan bir sonuçla 90 dakikayı tamamlamalıyız” dedi.

Hafta sonunda deplasman da karşılaştığı Bergama Belediyespor’u 2-1 mağlup ederek bitime 5 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden şampiyon Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hafta sonunda Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde oynanacak olan Kozan Belediyespor maçının hazırlıkları bugün Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde yapılan antrenman ile sürdü. Yeşil Beyazlı ekibin bu sabah ısınma çalışmasıyla başlayan antrenmanı 5’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman dar alanda oyunla sona erdi.
Teknik Direktör Levent Devrim Antrenman Öncesinde Futbolcularıyla Toplantı Yaptı 
Teknik Direktör Levent Devrim, bu sabah yapılan antrenman öncesinde futbolcularıyla toplantı yaptı.  Pazar günü taraftarlarının huzurunda şampiyonluk turu atacaklarını söyleyen Devrim, “ Pazar günü Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde muhteşem bir coşku yaşanacak. Şampiyonluk coşkusuna yakışacak bir sonuçla sahadan ayrılmalıyız. Sezon başından bu yana büyük bir ciddiyetle, çok çalışarak ve tüm maçlarımıza aynı şekilde konsantre olarak maçlara hazırlandık. Kozan Belediyespor maçına da aynı şekilde hazırlanmalıyız. Pazar günü sahadan kendimize yakışan bir sonuçla ayrılmalıyız” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir