Futbol Takımımıza Altyapıdan 3 Takviye

TFF 3. Lig 1. Grup’ta bitime 5 hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor’a altyapıdan 3 takviye yapıldı. U-19 takımının formasını giyen Oğuzhan Özden, Hüseyin Maltaş ve Mehmet Uysal, A takımla birlikte çalışmalara başladılar.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetimin üzerine titrediği altyapıda, yapılan başarılı çalışmalar meyvelerini vermeye devam ediyor. Yeşil Beyazlı ekipte Teknik Direktör Levent Devrim’in isteği üzerine U-19 takımının genç futbolcuları Oğuzhan Özden, Hüseyin Maltaş ve Mehmet Uysal, A takımla birlikte çalışmalara başladılar.
Nalbantlar, “ Teknik Direktörümüz Levent Devrim’le Sürekli İrtibat Halindeyiz” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, altyapıda forma giyen ve gelecek vadeden futbolcular konusunda Teknik Direktörleri Levent Devrim ile sürekli irtibat halinde olduklarını söyleyerek, “ Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, altyapı konusunda oldukça hassas. Altyapıda tesis anlamında Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün inanılmaz çalışmaları ve hizmetleri var. Daha öncede söylediğim gibi Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün bizlere verdiği destekle altyapımızı Türkiye’nin sayılı altyapı takımlarından biri yapma yolunda ciddi adımlarımız var. Levent hocamızla da altyapıda forma giyen futbolcular konusunda sürekli görüşmeler yapıyoruz. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Şu anda 3 futbolcumuz A takımla birlikte çalışmalara başladılar. İnşallah önümüzdeki dönemlerde bu sayı daha da artacaktır” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir