Manisa Esnafından Manisa Büyükşehir Belediyespor’a Tam Destek

Manisa’nın sevilen esnaflarından Servet Bedir, bugün öğle yemeğinde Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u şampiyonluğundan dolayı kutlayan Servet Bedir, “ Darısı diğer tüm takımlarımızın başına” dedi.

TFF 3. Lig 1. Grupta şampiyonluğunu geçtiğimiz hafta ilan ve yeni sezonda TFF 2. ligde mücadele verecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’a Manisa esnafının manevi desteği her geçen gün artıyor. Yeşil Beyazlı ekibe bugün Manisa’nın sevilen esnaflarından Servet Bedir tarafından öğle yemeği verildi. Yemeğe, Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Orhan Haşim Elmalı,  Genel Müdür Alpaslan Kaya, Teknik Direktör Levent Devrim ile yardımcıları ve futbolcular tam kadro katıldı.
Bedir, “ Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Şampiyonluğu Hayırlı Olsun” 
Manisa’nın sevilen esnaflarından Servet Bedir, Büyükşehir Belediyespor’u şampiyonluğundan dolayı kutlayarak, “ Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Manisa’mızın takımı. Bu sezon verilen büyük emeklerle şampiyonluk hedefine ulaştılar ve gururumuz oldular. İnşallah takımımızı çok daha iyi yerlerde görürüz.  Manisaspor’da, Yunusemre Belediyespor’da diğer tüm takımlarımızda inşallah böyle başarılı olurlar” diye konuştu.
Devrim, “ Servet Kardeşimize Teşekkür Ediyoruz” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim’de jestlerinden dolayı Manisalı esnaf Servet Bedir’e teşekkür ederek, “ Bu sezon verdiğimiz emeğin karşılığını şampiyon olarak aldık. Bu sezon kendi sahamızda oynadığımız maçlarda tribünler tamamen doldu. Deplasmanda oynadığımız maçlarda da taraftarlarımızdan desteğini aldık. Manisa esnafının yanımızda olması bizlere ayrı bir güç veriyor. Servet Bedir kardeşimize takım adına gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yemeğin sonunda ise kaptan Ali Öztürk, takım adına üzerinde Servet Bedir yazılı olan imzalı 45 numaralı Manisa Büyükşehir Belediyespor formasını Servet Bedir’e armağan etti.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir