“Büyükşehir Belediyespor’un Sporcusu Olduğum İçin Çok Şanslıyım”

Gillette ve Milliyet’in  ortaklaşa düzenlediği 2017 Gillette –Milliyet Yılın Sporcu ödüllerinde Yılın Çıkış Yapan Sporcusu ödülüne layık görülen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, “ Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kuruluna bana verdikleri destek nedeniyle teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyespor’un sporcusu olmaktan dolayı çok kendimi çok şanslı görüyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun, her zaman büyük destek verdiği sporcular Manisa’nın gururu olmaya devam ediyorlar. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı olan ve cimnastik branşında yurt içinde ve uluslararası yarışmalarda yaşadığı şampiyonluklarla göğsümüzü kabartan Ayşe Begüm Onbaşı, son olarak Gillette ve Milliyet’in ortaklaşa düzenlediği 2017 Gillette –Milliyet Yılın Sporcu ödüllerinde Yılın Çıkış Yapan Sporcusu ödülüne layık görüldü. Yılın Çıkış Yapan Sporcusu ödülüne layık görülen Onbaşı, ödülünü Milliyet Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Mete Belovacıklı’nın elinden alırken, şampiyon sporcumuz elde ettiği başarılarda her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun büyük katkısı olduğunu söyledi.
Hedefim Dünya Şampiyonluğu 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun destekleriyle bundan sonra da Manisa’nın ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin adını başarıyla duyurmaya devam istediklerini ifade eden Ayşe Begüm Onbaşı, “ Çok güzel bir 2017 sezonu geçirdik. 2018 sezonunda da iki tane yarışmaya katıldık. Önümüzde şimdi Dünya şampiyonası ve okul olimpiyatları var. Onlara hazırlık yapıyoruz. Umarım 2018 sezonu da çok güzel geçecek. 2018’de yapılacak olan dünya şampiyonasına şu anda sadece tek bayanlarda gideceğim gibi görünüyor. Tek bayanlarda yine umarım bir dünya şampiyonluğu daha kazanırım. Bunun dışında okul olimpiyatları yarışması var. Oraya gidecek kafile belli olmadığı için şu anda tam bir şey söyleyemiyorum. Umarım oraya da tam kadro gideriz. İnşallah Türk Bayrağımızı en yukarılarda görürüz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir