Altın Adam Yine Gururumuz Oldu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun büyük destek verdiği sporcular kazandıkları kupalar ve madalyalarla Manisa’nın ve Büyükşehir Belediyesi’nin gururu olmaya devam ediyorlar. Son olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Tarsus ve Marmaris’te katıldığı yarışmalarda kupa ve madalyalara ambargo koymaya devam etti.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu, spora ve sporcuya verdikleri desteğin karşılığını almaya devam ediyorlar. Son olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram Tarsus ve Marmaris’te katıldığı yarışmalarda Manisa’mızın ve kulübümüzün adını başarıyla duyurmaya devam etti.
Tarsus’ta 3’üncü, Marmaris’te 1’inci Oldu 
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Tarsus’ta yapılan 13. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonunda 600 sporcu arasında genel klasmanda 26’ıncı, yaş grubunda ise 3’üncü oldu.  Marmaris’te yapılan Run Yarı Maratonunda ise genel klasmanda 5’inci, kendi yaş grubunda ise 1’inci olan altın adam Ahmet Bayram, yine kazandığı kupa ve madalyalarla birlikte soluğu kendisine büyük destek veren kulüp başkanı Mevlüt Aktan’ın yanında aldı.
Başkan Aktan Başarılarından Dolayı Kutladı 
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, şampiyon atlet Ahmet Bayram’ı başarılarından dolayı kutlayarak, “ Ahmet Bayram kulübümüzün başarılı sporcularından birisi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde spora ve sporcularımıza verdiğimiz desteklerin karşılığının böylesine güzel başarılarla almamız bizleri çok mutlu ediyor. Ahmet Bayram’ı kazandığı başarılardan dolayı bir kez daha kutluyorum ” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir