Devrim, “Biz İnatçı Bir Takımız”

Pazar günü deplasmanda 12 Bingölspor ile karşılaşacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Devrim, takımın yenik duruma düştüğü maçları kazanmasıyla ilgili olarak, “ Biz çok inatçı bir takımız.  Çevirdiğimiz çok maç oldu. Bizim skoru kabullenmeyen bir yapımız var” dedi.

TFF 3. Lig 1. Grup’ta şampiyonluğunu Bergama Belediyespor maçında ilan ettikten sonra hafta sonunda konuk ettiği Kozan Belediyespor’u rotasyonlu kadrosuyla 4-2 mağlup etmeyi başaran Manisa Büüyükşehir Belediyespor’da Pazar günü oynanacak olan 12 Bingölspor maçının hazırlıkları galibiyet parolasıyla devam ediyor. Teknik Direktör Levent Devrim ligde kalan son dört maçı da kazanmak istediklerini söyleyerek, “ Bergama Belediyespor maçında şampiyonluğumuzu ilan ettikten sonra, Kozan Belediyespor maçında çok fazla şans veremediğimiz futbolcularımızı tercih ettik. Çok geniş bir anlamda rotasyon oldu. Sezon başından bu yana beraberiz bu arkadaşlarımızla. Gerek maçlarda gerek se antrenmanlarda bu arkadaşlarımızın bize çok önemli katkıları oldu. Onlarda görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiler.  Ufak tefek hatalarımız oldu. Buda normal çünkü uzun süredir maç oynamayan arkadaşlarımızdı. Ama maçın geneline baktığımızda özellikle maçın ikinci yarısına baktığımız zaman kendi felsefimizle olan anlayışla birlikte sahada olduk. Onları tebrik ettik, teşekkür ettik. Hepsi bu kulübün bu takımın bir parçası” diye konuştu.
“Bizim En Büyük Avantajımız Ciddiyetimiz” 
Teknik Direktör Levent Devrim, en büyük avantajlarının ciddiyet olduğunu söyleyerek, “ Bizim en büyük avantajımız ciddiyetimiz. Biz her maça, her antrenmana ciddi bakıyoruz. Kozan Belediyespor maçına da öyle baktık. Kazanmak güzel. 6’da 6 oldu. Şimdi önümüzde dört tane maç var. Sezon sonuna kadar bütün maçları kazanmak istiyoruz” dedi.
“Skoru Kabullenmeyen Bir yapımız Var” 
Kozan Belediyespor maçını iki kez yenik duruma düşmelerine rağmen kazandıklarını söyleyerek sözlerine son noktayı koyan Teknik Direktör Levent Devrim, “ Biz çok inatçı bir takımız. Fizik olarak iyi durumdayız. Hemen hemen oynadığımız bütün maçlarda maçın sonunu fizik olarak çok rahat getirebildik. Bizim skoru kabullenmeyen bir yapımız var. Çevirdiğimiz çok maç oldu. Kozan Belediyespor maçında da iki kez yenik duruma düştük ancak  ahadan galibiyetle ayrılmayı başardık.  Güzel ve iyi bir karakter yapısı bu. Her takımda olması gereken bir karakter” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir