Oruçoğlu Oreko Otel, Futbol Takımımızı Ağırladı

Manisa’da hizmet veren Oruçoğlu Oreko Otel, Manisa’nın gururu şampiyon Manisa Büyükşehir Belediyespor’u sabah kahvaltısında ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kadayıfçılar, “ Takımla şehrin iç içe olması noktasında böyle organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Oruçoğlu Oreko Otel yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hafta sonu Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde oynanacak olan karşılaşmada Batman Petrol Spor A.Ş. ile kozlarını paylaşacak olan şampiyon Manisa Büyükşehir Belediyespor, Manisa’da hizmet veren Oruçoğlu Oreko Otel’de sabah kahvaltısında ağırlandı. Kahvaltıda Manisa Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kadayıfçılar,  Genel Müdür Alpaslan Kaya, Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve futbolcular hazır bulundular.
Kadayıfçılar, “ Bu Tür Organizasyonlar Birliktelik Adına Çok Önemli” 
Takımla şehrin iç içe olması noktasında bu tür organizasyonlara büyük önem verdiklerini söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi  Hakan Kadayıfçılar, “Bu tür organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Sağ olsun Manisa esnafı bu konuda oldukça duyarlı. Bugünde Manisa’da hizmet veren Oruçoğlu Oreko Otel, takımımızı sabah kahvaltısında ağırladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaygısız, “ Kapımız Her Zaman Sonuna Kadar Açık” 
Oruçoğlu Oreko Otel Müdür Yardımcısı Emrah Kaygısız, şampiyon Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek, “ Bizlerde Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyonluğuyla gurur duyduk. Takımın otelimize gelmesinden dolayı çok büyük gurur duyduk ve sevindik. Yaşanan başarılardan dolayı bizimde bir katkımız olsun istedik. Burası onların evi. Kapımız her zaman sonuna kadar açık. Bu gururu beraber yaşamak istedik. Birliktelik, bütünlük sürekli olsun istedik. Herkesin ayağına sağlık” ifadelerini kullandı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir