Üçüncü Maçımızı Kazanamadık

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı final grubunun üçüncü maçında Fethiye Belediyespor ile karşılaştı. Yeşil beyazlılar zorlu geçen mücadelede rakibine karşı iyi oyun oynayamadı ve maçtan 79-48 mağlup ayrıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı final grubunun üçüncü maçını deplasmanda Fethiye Belediyespor ile oynadı. Eldirek Spor Salonunda oynanan karşılaşmayı, Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, Asbaşkan Orkun Şıktaşlı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Bora Çaylan, Hakan Kadayıfçılar, Özcan Nalbantlar ve Gökmen Aytaç da izledi. İlk Periyotta sayı üretmekte zorlanan yeşil beyazlılar periyottan 20-13 geride ayrıldı. Maçın ikinci periyodunda savunmada ve hücumda etkisizleşen Manisa Büyükşehir Belediyespor rakibinin oyunu kontrol etmesine izin verdi ve fark açıldı. İkinci periyodu Fethiye Belediyespor 45-20 önde kapattı. Üçüncü periyotta Fethiye Belediyespor’un 65-31 üstünlüğü ile geçildi. Maçın son periyodunda Fethiye Belediyespor kontrolü bırakmadı ve maç Fethiye Belediyespor’un 79-48 üstünlüğü ile bitti.

Maç; Türkiye Basketbol 2’nci Ligi Final Grubu Karşılaşması
Salon; Fethiye Eldirek Spor Salonu
Hakemler: Çetin Artan, Haluk Yakın Batuhan Mert Gül
Fethiye Belediyespor: Erdem, Cihan (2)Hüseyin(3)Onur(8)Seray (8)Ercan (3)Ömer(8)Enver(15)Berkay(6)Cem(8)Okan(9)İbrahim(9)
Baş Antrenör: Suphi Mete Babaoğlu
Manisa Büyükşehir Belediyespor: İlker ,Selahattin, Zafer (6)Melih, Çağıl (8)Omay (3)Recai (2)Enis (9)Cihad (7)Mustafa (3)Okan (3) Umut(7)
Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak
1.periyot: 20-13
2.periyot 45-20
3.periyot. 65-31
4.periyot. 79-48

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir