Çaylan’dan Liderlik Maçı Öncesinde Taraftarlara Davet

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, yarın saat 17.00’de Atatürk Spor Salonu’nda konuk edecekleri Edirne Belediyesi Edirnespor maçı öncesinde tüm Manisalılara seslenerek, “ Haydi Manisa, gün bugündür diyerek, tüm Manisa Halkı’nı takımına destek vermeye davet ediyoruz. Dev adamlarımız sizlerle daha da güçlenecek,  sizlerin destekleriyle liderlik koltuğundaki yerini mutlaka alacak” dedi.

Yarın saat 17.00’de Atatürk Spor Salonu’nda muhteşem taraftarının desteğini arkasına alarak çıkacağı Edirne Belediyesi Edrinespor maçında salondan galibiyetle ayrılıp final grubunda liderlik koltuğuna oturmanın hesaplarını yapan  dev adamlarımızda geri sayım başladı, nefesler tutuldu. Manisa Atatürk Spor Salonu’nda yarın saat 17.00’de başlayacak olan zorlu maç öncesinde tüm Manisalılara seslenen İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan yaptığı açıklamada tribün desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.
“ Yarın da Yenmek İçin Maça Çıkacağız” 
Ligde normal sezonda iki kez karşılaştıkları rakiplerini mağlup ettiklerini söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, “ Hafta sonunda mağlup ettiğimiz Gemlik Basketbol maçının ardından ligde Edirne Belediyesi Edirnespor ile beraber 1’er mağlubiyeti olan tek takım olduk. Rakibimiz Edirne’de şu anda iyi bir ivme yakalamış durumda. 4’te 4 galibiyetle Manisa’ya geliyor. Grup maçlarında iki maçta da rakibimizi yenmiştik. Bildiğimiz bir takım. Çarşamba günü de yenmek için sahaya çıkacağız. Final grubunda liderlik koltuğuna oturmak istiyoruz. Zor bir maç olacak. Hem tecrübeli hem de dinamik bir takıma karşı mücadele vereceğiz. Ev sahibi olma avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Bunu da ancak taraftarlarımızın maça gelip takımlarını desteklemesiyle başarabiliriz. Tüm Manisa halkını Çarşamba günü saat 17.00’de Atatürk Spor Salonuna bekliyoruz. Burada hep beraber Edirne’ye yenip liderliği alacağız inşallah. Manisa, gün bugündür diyerek, tüm Manisa Halkı’nı takımına destek vermeye davet ediyoruz. Dev adamlarımız, taraftarlarımızın da desteğiyle liderlik koltuğundaki yerini mutlaka alacak” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir