Spor Okulları Dijital Ortama Taşınıyor

Kurumsallaşma adına önemli adımlar atan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da,  spor okulları dijital ortama taşınacak. Bu konuda CLA23 firması yetkilisi Mustafa Dizdar tarafından spor okulu antrenörü ve sorumlularına eğitim verilirken, spor okulu sonrasında kulüp bünyesine katılacak olan öğrencilerin verilerinin daha başlangıç aşamasından itibaren takip edilebileceği bu sistem ile ölçümleri yapılabilecek.

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü bünyesindeki spor okullarına devam eden öğrencilerin bilgilerinin ve devamlılığın takibinin yapılabileceği, antrenörlerin öğrencilerle ilgili görüşlerini raporlayabileceği, ileride eklenebilecek veli modülü ile velilerin çocuklarını takip edebileceği Spor Okulları Yönetim Portalını kulübümüze kazandırmak üzere CLA23 firması yetkilisi Mustafa DİZDAR tarafından spor okulu antrenörü ve sorumlularına eğitim verildi. Eğitime Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Gençlik ve Spor Şube Müdürü Orhan Haşim Elmalı ve Kulüp Genel Müdürü Alparslan Kaya,  spor okulları antrenörleri ve sorumluları katıldı.
Elmalı, “ Önemli Bir Çalışma Olduğuna İnanıyorum” 
Manisa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Orhan Haşim Elmalı “ Bu program spor okullarının tüm faaliyetlerini dijital ortamda takibi yanında bir bellek ve arşiv oluşturacak. Bu programla kulüp ve spor okulu antrenörleri her  sporcumuz için raporlamasını da yapabilecek ve branş koordinatörlerine bilgi aktarmasına imkan sağlayan bir akış olacak. Daha kurumsal bir yapılanma konusunda önemli bir çalışma olduğuna inanıyorum” diye konuştu.
Kaya, “ Bu Sistem İle Ölçümleri Yapılarak Raporlanacak” 
Uygulayacakları bu sistem ile Manisa Büyükşehir Belediyespor’u çağdaş bir projeye daha ulaştıracaklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Genel Müdürü Alparslan Kaya ise, “ Bu program ile gelişen teknolojinin sağladığı avantajları kullanarak spor okulu öğrencileri ve velilere en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Spor okulu sonrasında kulüp bünyesine katılacak olan öğrencilerimizin verilerinin daha başlangıç aşamasından itibaren takip edilebileceği bu sistem ile ölçümleri yapılarak raporlanacaktır. Kulübümüzü çağdaş yapıya ulaştıracak bir projeye daha destek veren kulüp başkanımız Mevlüt  Aktan’a ve yönetim kurulumuza tüm spor okulu paydaşları adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir