Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz Plaj Futbolunda Şampiyon Oldu

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Takımı, Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen U-16 Teos Cup Plaj Futbolu Turnuvası’nda final maçında karşılaştığı Altay’ı 4-3 mağlup etmeyi başardı ve kupayı müzesine götürdü. Manisa Büyükşehir Belediyespor’a şampiyonluk kupasını Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Ali Gültiken verdi. Yeşil beyazlı temsilcimiz, Galatasaray, Göztepe ve Teleset Mobilya Akhisarspor gibi güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk kupasını müzesine götürmeyi başardı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Takımı, Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen U-16 Teos Cup Plaj Futbolu Turnuvası’nda final maçında karşılaştığı Altay’ı Azat (3) ve Ahmet’in (1) attığı gollerle 4-3 mağlup ederek şampiyon oldu. Seferihisar Belediyesi Akarca Plaj Futbol Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvaya Galatasaray, Teleset Mobilya Akhisarspor, İzmirspor, Altay, Göztepe, Seferihisar ve Güzelbahçe takımları katıldı. Güçlü rakiplerini geride bırakarak Manisa’ya plaj futbolunda şampiyonluk kupası kazandıran Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Takımı’nın turnuva boyunca antrenörlüğünü Turgay Sütçüoğlu yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’a Şampiyonluk Kupasını Beşiktaş’ın Efsane Futbolcusu Ali Gültiken Verdi
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen U-16 Teos Cup Plaj Futbolu Turnuvası’nda final maçında karşılaştığı Altay’ı Azat (3) ve Ahmet’in (1) attığı gollerle 4-3 mağlup ederek şampiyon olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’a şampiyonluk kupasını Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Ali Gültiken verdi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir