Dev Adamlar Tek Yürek Oldu

Türkiye Basketbol Ligine yükselme yolunda yarın saat 18.00’de en yakın rakiplerinden Edirne Bld. Edirnespor ile deplasmanda çok kritik bir maça çıkacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamlarında nefesler tutuldu. Edirne’de bugün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan yeşil beyazlı dev adamlarda tek hedef salondan galibiyetle ayrılıp bir üst lige yükselmeyi garantilemek.

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde mücadele veren ve final grubu maçlarında son iki haftaya girilirken lider durumda bulunan potada ki temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yarın saat 18.00’de başlayacak olan kritik Edirne Bld. Edirnespor maçı öncesinde hazırlıklar tamamlandı. Bugün maçın oynanacağı salonda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan ve maç saatini beklemeye başlayan temsilcimizde tek hedef galibiyet olarak belirlendi.

Yendiğimiz Takdirde Hedefe Ulaşacağız

Sezon başından bu yana Türkiye Basketbol Ligine yükselme yolunda önemli bir mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediye Spor Basketbol Takımı, yarın saat 18.00’de deplasmanda karşılaşacağı Edirne Bld. Edirnespor maçını kazandığı takdirde final grubu maçlarında bitime bir hafta hedefe ulaşacak ve adını Türkiye Basketbol Ligine yazdıracak.

Final Grubunda Haftanın Maçları

13 Haziran Çarşamba

(Saat 15.00) Bornova Belediyesi- Boluspor

(Saat 18.00) Gemlik Basketbol-Final Spor

(Saat 18.00) Edirne Bld. Edirnespor- Manisa Büyükşehir Belediyespor

(Saat 18.00) Fethiye Belediye-Artvin Belediye

 

Final Grubunda Puan Sıralaması

1.Manisa Büyükşehir Belediyespor: 21

2.Final Spor: 20

3.Edirne Bld. Edirnespor: 20

4.Artvin Belediye: 18

5.Fethiye Belediye: 18

6.Boluspor: 17

7.Bornova Belediyesi: 16

8.Gemlik Basketbol: 14

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir