Bir Şampiyonlukta U-13 Takımımızdan

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da bir şampiyonluk sevinci de U-13 Takımında yaşandı. Yeşil beyazlı ekibin U-13 Takımı, mücadele verdiği A grubunda 8’de 8 yaparak namağlup Manisa şampiyonu oldu. Oynadığı sekiz maçta rakip ağlara 42 gol gönderen ve kendi kalesinde ise sadece 1 gol gören Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-13 Takımı ortaya koyduğu mücadele ile büyük alkış aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un alt yapı takımları mücadele verdiği yerel liglerde adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. Yeşil beyazlı ekibin U-13 Takımı,  teknik sorumlusu Fırat Abak yönetiminde Manisa U-13 Yerel Ligi’nde A grubunda namağlup Manisa şampiyonu olmayı başardı. Grubunda Yunusemre Belediyespor, Manisa Gençlerbirliği, Ayyıldız Spor ve 1975 Maltaspor takımlarıyla mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-13 Takımı, 8’de 8 yaparak mutlu sona ulaştı ve şampiyon oldu.
8 Maçta Rakip Ağlara 42 Gol Bıraktı, Kendi Kalesinde İse Sadece 1 Gol Gördü
Manisa U-13 Yerel Ligi’nde A grubunda mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor U-13 Takımı oynadığı sekiz maçta 8 galibiyet aldı. Oynadığı sekiz maçta ağlara toplam 42 gol bırakan yeşil beyazlı gençler kendi kalesinde ise sadece 1 gol gördü.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir