Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz Fatih Gül’ü Renklerine Bağladı

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor, Altay’ın orta saha oyuncusu Fatih Gül’ü renklerine bağladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde başkan Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyesi Hakan Kadayıfçılar’ın yer aldığı imza töreninde yeşil beyazlı temsilcimizle 1 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli futbolcu, geçtiğimiz sezon Altay’da şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Fatih Gül, 2018-2019 futbol sezonu öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyespor’da dış transferde takıma kazandırılan 6’ıncı futbolcu oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da dış transfer çalışmalarında dur durak yok. Yeni sezonda mücadele vereceği TFF 2. Lig’de iddialı bir kurmak isteyen yeşil beyazlılar, Artun Akçakın, Umut Sönmez, Zafer Şensoy, Onur Kolay ve Onur Muhammet Parlar’ın ardından geçtiğimiz sezon Altay’da şampiyonluk sevinci yaşayan Fatih Gül’ü renklerine bağladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde başkan Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyesi Hakan Kadayıfçılar ile bir araya gelen tecrübeli orta saha oyuncusu yeni takımı Manisa Büyükşehir Belediyespor’la 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Başkan Aktan, “Fatih’e Güvenimiz Tam”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Altay’dan renklerine bağladıkları Fatih Gül’e güvenlerinin tam olduğunu söyleyerek, “ Fatih Gül geçtiğimiz sezon Spor Toto 1. Lig’e yükselen Altay’da şampiyonluk sevinci yaşamıştı. İnşallah yeni sezonda da bizde de şampiyonluk sevinci yaşar. Fatih Gül’ü renklerimize bağlayarak orta sahamızı güçlendirdik. Dış transferde    faydalı olacağına inandığımız futbolcuları  kadromuza dahil ediyoruz. Bu transfer her iki taraf içinde hayırlı, uğurlu olsun. Geçtiğimiz sezon 3. Lig’de yaşadığımız şampiyonluğun ardından başarı çıtamızı yükselttik. Yeni transferimiz Fatih’e Manisa Büyükşehir Belediyespor forması altında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gül, “Manisa Büyükşehir Belediyespor Forması Altında da Şampiyonluk Sevinci Yaşamak İstiyorum”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’a imza attığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Fatih Gül ise imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “  Geçtiğimiz sezon Altay’da şampiyonluk sevinci yaşadım. İnşallah Manisa Büyükşehir Belediyespor forması altında da aynı sevinci yaşarım. Burada çok samimi ve güzel bir ortam ile karşılaştım. Kariyerime bir şampiyonluk daha yazdırmak istiyorum. Yeni takımım Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için elimden gelen mücadeleyi göstereceğim” diye konuştu. Bu sezon Altay’da 24 maça çıkıp 1 gol kaydeden Fatih Gül, kariyerinde Zeytinburnu, Boluspor, Kartal, Karşıyaka, Yeni Malatyaspor, Erzurumspor ve son olarak Altay’ın formalarını terletti.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir