Caner Türkkan Milli Takımda Gururumuz Oldu

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un milli okçusu Caner Türkkan’ında yer aldığı Türkiye Okçuluk Milli Takımı, Yunanistan’ın Patras şehrinde devam eden Gençler Kadetler Avrupa Şampiyonasında makaralı yay kategorisinde adını finale yazdırmayı başardı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un bünyesinden yetişen sporcular milli takımlarda Manisa’mızın ve kulübümüzün adını başarıyla temsil etmeye devam ediyorlar. Türkiye Okçuluk Milli Takımımız,26 Haziran tarihinde Yunanistan’ın Patras şehrinde başlayan 1 Temmuz tarihinde sona erecek olan Gençler Kadetler Avrupa Şampiyonasında makaralı yay kategorisinde adını finale yazdırmayı başardı. Türkiye Okçuluk Milli Takımımız yarın final mücadelesinde yarışmaya hak kazanırken, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un milli sporcusu Caner Türkkan’da Türkiye Okçuluk Milli Takımımızın kafilesinde yer alıyor.
Kadayıfçılar, “ Sporcularımızın Milli Takımlarda Başarıyla Mücadele Vermesi Bizleri Gururlandırıyor” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Okçuluk Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, okçuluk branşında Caner Türkkan’ın milli takıma seçilmesiyle daha önce büyük bir gurur yaşadıklarını söyleyerek, “  Türkiye Okçuluk Milli Takımımız şu anda Yunanistan’ın Patras şehrinde yapılan Gençler Kadetler Avrupa Şampiyonasında mücadele veriyor. Kulübümüz sporcusu Caner Türkkan’da milli takım kadrosunda yer alıyor. Okçuluk Milli Takımımız adını finale yazdırarak bizlere büyük bir gurur yaşattı. Başarılı sporcumuz Caner’inde kadroda yer alması ve milli takıma katkıda bulunması sevincimizi ikiye katladı. İnşallah yarın ki final müsabakalarının ardından takımımız Yunanistan’dan şampiyon olarak döner ve bizlere de büyük bir sevinç yaşatır” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir