Manisa Büyükşehir Belediyesporumuza Tecrübeli Stoper

Manisa Büyükşehir Belediyespor dış transferde geçtiğimiz sezon Altay’da şampiyonluk sevinci yaşayan tecrübeli defans oyuncusu Murat Türkkan’ı renklerine bağladı. Halil Onultmak Spor Tesislerinde düzenlenen imza töreninde yeşil beyazlı ekiple 1 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli defans oyuncusu, “Manisa Büyükşehir Belediyespor’da inşallah güzel bir sezon geçireceğiz. Allah her iki tarafı da utandırmasın” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da dış transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 16 Temmuz tarihinde Afyon’da yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Altay’ın tecrübeli defans oyuncusu Murat Türkkan’ı renklerine bağladı ve tecrübeli defans oyuncusuyla 1 yıllık sözleşme imzaladı. Halil Onultmak Spor Tesislerinde düzenlenen imza töreninde başkan Mevlüt Aktan, asbaşkan Orkun Şıktaşlı, yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Gençoğlu ve Bora Çaylan’da hazır bulundular.
Türkkan, “ Allah Her İki Tarafı da Utandırmasın” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Altay’dan renklerine bağladığı tecrübeli defans oyuncusu Murat Türkkan imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ İnşallah güzel bir sezon bizi bekliyor. Başarılı ve şampiyonlukla biten bir sezon geçiririz inşallah. Oyun tarzımdan dolayı çok agresif bir oyuncu değilim. O yüzden çok fazla kart görmüyorum açıkçası. Altay’da başarılı bir sezon geçirdim. İnşallah burada da başarılı bir sezon geçiririm. O yüzden Manisa Büyükşehir Belediyespor’u tercih ettim. Allah iki tarafı da utandırmasın” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un çok güzel  tesislere sahip olan takım olduğunu sözlerine ekleyen Türkkan, “ Mükemmel bir tesis var burada. Zaten burada forma giyen arkadaşlarımı vardı. Umut Kaya, Ufukhan Bayraktar benim çok yakın arkadaşlarım. Hiç düşünmeden Manisa Büyükşehir Belediyespor’a imzayı attım” diye konuştu.
Başkan Aktan, “ Murat Türkkan’ın Transferi Her İki Taraf İçinde Hayırlı, Uğurlu Olsun” 
Murat Türkkan’ın transferi sonrasında açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Mevlüt Aktan ise, “ Murat Türkkan dış transferde kadromuza kazandırdığımız 7’inci futbolcu oldu. Geçtiğimiz sezon Altay’da şampiyonluk sevinci yaşayan tecrübeli bir futbolcuyu renklerimize bağladık. Murat Türkkan kalitesiyle ve tecrübesiyle takıma çok şeyler verecektir. Bundan kesinlikle şüphemiz yok. Dış transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kulübümüzün yapısına ve karakterine uygun isimleri kadromuza kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir