Futbol Takımımıza 23 Yaşında Genç Kanat Oyuncusu

Manisa Büyükşehir Belediyespor transferin son gününde Kardemir Karabükspor’un 23 yaşındaki genç kanat oyuncusu Enes Nalbantoğlu’nu renklerine bağladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde kulüp başkanımız Mevlüt Aktan’la bir araya gelen Enes Nalbantoğlu kulübümüzle 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Dış transferde yaptığı önemli takviyelerle kadrosunu yeni sezon öncesinde güçlendiren Manisa Büyükşehir Belediyespor, Kardemir Karabükspor’un 23 yaşındaki genç kanat oyuncusu Enes Nalbantoğlu’nu transferin son gününde renklerine bağladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde kulüp başkanı MevlütAktan’la bir araya gelen 23 yaşındaki futbolcu, Manisa Büyükşehir Belediyespor’la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Sağ ve sol kanatta görev yapan Enes Nalbantoğlu yeni sezonda Manisa Büyükşehir Belediyespor’un formasını giyeceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Başkan Aktan, “ Manisa Büyükşehir Belediyespor’aÖnemli Katkıları Olacaktır”

Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, “ Enes Nalbantoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyespor’auzun yıllar başarıyla hizmet edebilecek yetenekli bir futbolcu. Enes’i renklerimize bağlayarak transfere son noktayı koyduk. Pazar günü konuk edeceğimiz Zonguldak Kömürspor maçıyla yeni sezona merhaba diyeceğiz. Taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir kadro kurduğumuza inanıyoruz” dedi.

“ Manisa Büyükşehir Belediyespor’a En Kısa Sürede Adapte Olacağım”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yeni transferi Enes Nalbanoğlu ise imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ Hedefleri olan bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. En kısa sürede takıma adapte olacağıma inanıyorum. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un imajı Türkiye’de gerçekten çok güzel. Herkes Manisa Büyükşehir Belediyespor’danövgüyle bahsediyor. Bende böyle bir kulübün formasını giyeceğim için hem çok mutlu, hem de çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir