Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzda Galibiyet Coşkusu

Ligin ilk haftasında kendi sahasında konuk ettiği Zonguldak Kömürspor’u Onur Kolay ve Yaser’in golleriyle 2-1 mağlup ederek 2018-2019 futbol sezonuna muhteşem bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da büyük bir sevinç yaşanırken ortaya konan mücadelede gelecek adına umut verdi. Maçın ardından soyunma odası adeta bayram yerine döndü. Başkan Mevlüt Aktan maçın ardından soyunma odasında futbolcuları kutlayarak, “ Hepinize helal olsun. Bu sıcak havada tüm gücünüzü sahaya yansıttınız. Yüreğinizi sahaya koydunuz. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

TFF 2. Lig Kırmızı Gruptaki temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yüzler gülüyor. 2018-2019 futbol sezonuna Mümin Özkasap Stadı’nda konuk ettiği Zonguldak Kömürspor’u 2-1 mağlup ederek başlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da maçın ardından soyunma odasında büyük bir coşku yaşandı. Maçın son düdüğünden sonra kulüp başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular galibiyet coşkusunu tribünleri dolduran taraftarlarla birlikte doyasıya yaşadılar. Maçın ardından soyunma odasına inen başkan Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu teknik heyet ve futbolcuları kutladılar.
Başkan Aktan, “ Hepinizin Ayağına Yüreğine Sağlık” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan maçın ardından soyunma odasında teknik heyet ve futbolcuları kutlayarak, “ Sezona kazanarak başlamak gerçekten çok güzel. Bu sıcak havada yüreğinizle mücadele ettiniz. Hepinizin ayağına, yüreğine sağlık” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un her zaman hedefleri olan bir kulüp olduğunu söyleyerek sözlerini sürdüren kulüp başkanı Mevlüt Aktan, “ Lig uzun bir maraton. Zonguldak Kömürspor’a mağlup ederek hem sezona iyi bir başlangıç yaptık. Moral açısından sezona 3 puanla başlamak bizim için çok önemliydi. Hedefimiz bundan sonraki haftalarda da başarılı sonuçlara imza atıp sürekli zirve yarışının içerisinde olmak” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir