Futbol Takımımız Taktik Antrenmanıyla Hazırlıklarını Sürdürdü

Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde Kırklarelispor maçının hazırlıklarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar bu akşam yapılan antrenmanla devam etti. Taktik ağırlıklı geçen antrenmanda futbolcular hırslarıyla göz doldurdular.

Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Kırklarelispor maçına odaklanan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da geri sayım başladı. TFF 2. Lig Kırmızı Gruptaki temsilcimizde hazırlıklar bu akşam teknik direktör Levent Devrim yönetiminde yapılan antrenmanla devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un akşam antrenmanı düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. 5’e 2 pas çalışmasının ardından dar alanda pas çalışması yapıldı. Dar alanda pas çalışmasının ardından ise taktik antrenmanına geçilirken, antrenman stretching ile son buldu.

Hazırlıklar Cuma Günü Kırklareli’nde Tamamlanacak

Yarın yapacağı antrenmanla zorlu 90 dakikanın hazırlıklarını sürdürecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Cuma sabahı Kırklareli’ne gidecek. Manisa Büyükşehir Belediyespor’da,Kırklarelispor maçının hazırlıkları Cuma günü akşam saatlerinde Kırklareli’nde yapılacak olan ter idmanıyla tamamlanacak. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı rakibi Kırklarelispor ilk maçında deplasmanda konuk olduğu Etimesgut Belediyespor’u Mert, İlter ve Ahmethan’ın golleriyle 3-0 mağlup etmeyi başarmıştı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir