Yaz Spor Okullarında Final Günü

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor tarafından çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri ve geleceğin sporcuların yetiştirilmesi amacıyla futbol, basketbol, yüzme ve voleybol branşlarında açılan yaz spor okullarında 2018 yılı sezonu kapanış töreni yarın saat 12.00’de Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri’nde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla yapılacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından 4 branşta  (futbol, basketbol, yüzme, voleybol) açılan yaz spor okullarının kapanış töreni, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri’nde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla yarın saat 12.00’de yapılacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, saat 12.30’da yaz spor okulları töreninin kapanış konuşmasını yapacak ve yaz spor okullarına katılan öğrencilere sertifikalarını verecek. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u çeşitli spor branşlarında yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden sporcular içinde ödül töreni düzenlenecek.

Nalbantlar, “Yaz Spor Okullarımıza Yoğun Bir Katılım Oldu”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ortaklaşa açtığı yaz spor okullarının hedefine ulaştığını söyleyerek, “ Yaz Spor Okullarımıza yaklaşık 4 bin öğrenci katıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün, Manisa’mıza kazandırdığı muhteşem ötesi tesislerde öğrencilerimiz spor yapma imkanı buldular. Yaz spor okullarımızın kapanış törenini yarın gerçekleştireceğiz. Yaz spor okullarımızın sona ermesinin ardından ise ekim ayında kış spor okullarımız başlayacak. Yarın düzenlenecek olan kapanış töreninde yaz spor okullarına katılan öğrencilerimize sertifikaları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün tarafından verilecek. Ayrıca altyapımızda çeşitli branşlarda Manisa’mızı ve kulübümüzü yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden sporcularımız için ödül töreni düzenlenecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak ortaklaşa açtığımız yaz spor okullarına katılımı her geçen yıl daha da arttırmak istiyoruz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir