Sporcularımız Milli Takım İçin Mücadele Edecek

4-5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası Nazım Canca Avrupa Kupası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları ve kulüp antrenörü İsmail Canıtez, milli takım için mücadele edecek. Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, uluslararası boyuttaki organizasyonda yeşil-beyazlı sporcuların milli takım için mücadele etmesinden büyük onur duyduklarını vurguladı.

Avrupa Judo Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Uluslararası Nazım Canca Avrupa Kupası 4-5 Mart  tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. Bu önemli organizasyonda Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları Bahar Gülmak, Mert Şişmanlar, Batuhan Coşkun, Batuhan Koçak ve Niyazi Gökçen ile birlikte kulüp antrenörü İsmail Canıtez, milli takım için boy gösterecek.
Onur Duyduk
Müsabakalarda sporculara başarılar dileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş,” Katıldıkları şampiyonalarda elde ettikleri derecelerle bizleri mutlu eden başarılı sporcularımız 4-5 Mart tarihinde ay-yıldızlı formamız için mücadele edecek. Uluslararası bir organizasyonda yeşil-beyazlı sporcularımızın kulübümüzü, kentimizi ve ülkemizi temsil etmesinden dolayı gurur duyuyoruz. Şampiyonada sporcularımızın güzel dereceler alacağına inanıyor, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri adına başarılar diliyorum”  ifadelerinde bulundu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir