Futbol Takımımız Ege Çiftliği’nin Konuğu Oldu

Ligde son haftalarda elde ettiği galibiyetlerle çıkış yakalayan ve ikinciliğe kadar yükselen Futbol Takımımız, Ege Çiftliği’nin kahvaltıda konuğu oldu.

Ege Çiftliği’nin İşletmecileri Serhat, Muzaffer ve Mert Çetin kardeşler tarafından organize edilen kahvaltıya Futbol Şube Sorumlumuz Hakan Kadayıfçılar, Yönetim Kurulu Üyemiz Bora Çaylan, Teknik Direktörümüz Levent Devrim ile birlikte teknik heyet ve futbolcularımız katıldı. 
Manisa Büyükşehir Belediyespor’u yakından takip ettiklerini ve Manisalılar olarak başarılarıyla gururlandıklarını dile getiren Ege Çiftliği işletmecilerinden Serhat Çetin, “Bizde Manisalı bir esnaf olarak takımımızı misafir ederek teşekkür etmek istedik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de büyük destek verdiği bu kulübün daha iyi yerlere geleceğine olan inancımız tam. Yönetim kurulumuz, hocalarımız ve futbolcu kardeşlerimizin bu birlik ve beraberliğinin devamıyla başarıların geleceğine inanıyoruz. İnşallah bu takım sezon sonunda şampiyon olarak bizleri daha da gururlandıracaktır. Bizde her zaman esnaf olarak desteğimizi vereceğiz” diye konuştu.

Teknik Direktörümüz Levent Devrim ise kahvaltının ardından yaptığı açıklamada bir hafta içerisinde oynadıkları üç maçtan galibiyetle ayrıldıklarını hatırlatarak, “İyi bir çıkış yakaladık. Bunu sonuçlara da yansıtmaya başladık. Önümüzde deplasmanda Altındağ ile oynayacağımız bir maç var. Yine kazanmak istiyoruz. Bu istikrarımızı ve iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Oyuncularımız psikolojik ve fizik olarak gayet iyi durumda. İnşallah Ankara’dan galibiyet alarak Manisa’ya üç puanla döneceğiz” diye konuştu. Kendilerini kahvaltıda konuk eden Ege Çiftliği işletmecilerine de teşekkür eden Devrim, “Bu tür organizasyonlar şehirle bütünleşme adına güzel organizasyonlar. Bugün çok iyi ağırlandık. İnşallah bu bütünleşme devam eder” şeklinde konuştu.

 

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir