Kış Okullarımızda Kayıtlar Devam Ediyor

Çocukların yetenekleri doğrultusunda gelişimlerine katkı sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor spor okullarında kış dönemi start alıyor. Her yıl binlerce öğrenciye farklı branşlarda spor yapma imkanı sunduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Alt Yapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar,” 4 Kasım tarihinde başlayacak olan eğitimler öncesinde kentin belli noktalarında kurulan stantlarda kayıt işlemleri devam ediyor” dedi.

Çocukların edinebilecekleri zararlı alışkanlıkların önüne geçmek, fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine yardımcı olmak amacıyla yıl boyunca çocuklara spor imkanı sunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nde, kış okulu kayıtlar devam ediyor.  4 Kasım tarihinde start alacak olan kış okullarında futbol, yüzme, basketbol ve voleybol dallarında çocuklar eğitim alacak.

İşte Kayıt Noktaları
Yüzme, voleybol veya basketbol branşlarının kayıtları Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisinde yapabilirken, futbol branşıyla ilgili işlemler de Fikri Bayrıl Spor Tesislerinde yaptırabilir. Bunun yanı sıra Forum Magnesia’da kurulan standımız da tüm branşlarda kayıt işlemi yapılıyor. Tüm branşlara kız ve erkek sporcular kayıt yaptırabilir.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir