1453 Osmanlı Kafe’den Futbol Takımımıza Kahvaltı

MANİSA Büyükşehir Belediyespor futbol takımı, 12 Bingölspor karşılaşması öncesinde Uncubözköy’deki 1453 Osmanlı Kafe’nin kahvaltıda konuğu oldu.

TFF 3. Lig 1. Grup lideri Manisa Büyükşehir Belediyespor, 14. Haftada karşılaşacağı 12 Bingölspor maçı öncesinde kahvaltıda bir araya geldi. Uncubozköy 1453 Osmanlı Kafe işletme sahibi Yüksel Aydemir’in düzenlediği kahvaltıya Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, teknik heyet ve futbolcular katıldı. İşletme sahibi Yüksel Aydemir, takımın aldığı başarılardan dolayı tebrik etmek ve önümüzdeki 12 Bingölspor karşılaşmasına yeşil beyazlı temsilcimizi motive etmek için bu organizasyonu düzenlediklerini belirtti.

Aktan, Öğretmenler Gününü Kutladı
Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, “Öncelikle bugün anlamlı bir gün. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. Sağolsunlar 1453 Osmanlı bizi kahvaltıda ağırladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz. 12 Bingölspor maçı var önümüzde. Bu karşılaşmada da kazanarak devam etmek istiyoruz. Hedefimiz şampiyonluk” diye konuştu.

Kaliteli Oyun ve İyi Mücadele İle Kazanmak İstiyoruz
Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim de maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Kahvaltı dolayısıyla 1453 Osmanlı Kafe’ye teşekkür eden Devrim, 24 Kasım Öğretmenler Gününü de kutladı. Devrim, “Önümüzde Bingöl maçı var. İyi durumdayız. İyi hazırlandık. İstikrarımızı sürdürmek istiyoruz. Taraftarımızla birlikte Pazar günü de kaliteli oyun ve iyi mücadele edip, kazanmak istiyoruz” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir