Dev Adamlarımız Dolu Dizgin 49-105

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı 2’nci lig B Grubu 4. hafta mücadelesinde İstanbul temsilcisi UPS takımı ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar rakibine karşı üstün bir oyun sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor, maçtan 49-105’lik bir skorla galip ayrıldı ve 4’te 4 yaparak grubunda liderliğe yükseldi.

Türkiye Basketbol 2’nci Ligi 4. hafta mücadelesinde Manisa Büyükşehir Belediyespor, İstanbul temsilcisi UPS takımı ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Ahmet Cömert Spor Salonunda oynanan mücadeleyi Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı ve Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan da izleyerek yeşil beyazlı takımı yalnız bırakmadı. Maçın ilk periyodunda iki taraf da karşılıklı sayılar bulmasına rağmen UPS takımının savunmada verdiği boşlukları iyi değerlendiren Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu periyodu 14-30 önde bitirdi.

41 Sayı Fark

Maçın ikinci periyodunda Manisa Büyükşehir Belediyespor hücumlarda muhteşem bir oyun ortaya koydu ve rakibine 41 sayı fark atarak ikinci periyodu 22-63’lük skorla önde bitirdi. Maçın üçüncü periyodunda yeşil beyazlılar savunma ve hücumda etkili oyununu sürdürdü ve bu periyotu da 30-75’lik skorla aldı. Maçın son periyodunda performansını yükselten Manisa Büyükşehir Belediyespor rakibinin gardını iyice düşürdü ve rahat bir oyunla maçtan 49-105 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı. Yeşil Beyazlılar 4’te 4 yaptı ve grubunda liderliğe yükseldi. Manisa Büyükşehir Belediyespor ligin 5’inci haftasında deplasmanda Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak.

 

Maç: Türkiye Basketbol 2’nci Ligi B Grubu Karşılaşması

Salon: Ahmet Cömert Spor Salonu

UPS: Gökhan, Atilla, Buğrahan, Yunusemre (Tüfekçi) Yunusemre Doyan, Bahadır, Efe, Tansu, Batıkan, İlker, Armağan, Alihan

Baş Antrenör:  Ali Yücel Pilatin

Manisa Büyükşehir Belediyespor: İlker, Selahattin, Zafer, Melih, Çağıl, Haluk, Omay, Recai, Enis, Cihad, Orkun, Mustafa

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak

 

1.Periyot 14-30

2.Periyot 22-63

3.Periyot 30-75

4.Periyot 49-105

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir