Sultanlara 1 Puan Yetiyor

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak olan kritik maçta Türk Hava Yolları ile kozlarını Burhan Felek Spor Salonu’nda paylaşacak  olan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Bayan Voleybol Takımına bundan sonra kalan son üç maçında alacağı 1 puan Play-off maçlarına katılmak için yetecek.

Son maçında kendi evinde konuk ettiği maçta  Lider Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’a 3-1 mağlup olan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı, Cumartesi günü saat 16.00’da İstanbul’da Burhan Felek Spor Salonu’nda Türk Hava Yolları Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Bugün yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Sultanları sahadan galibiyetle ayrılıp hem ilk maçın rövanşını almak, hem de play-off yolunda rahat bir nefes almak istiyor.
Çalışkan, “ Hedefimiz 3 Puan” 
Türk Hava Yolları karşısında Cumartesi deplasmanda zorlu bir mücadele vereceklerini söyleyen Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, “ Kalan üç maçımızda 1 puan aldığımız takdirde play-off hedefine ulaşmış olacağız. Bizim hedefimiz kalan son üç maçımızı da kazanmak. Sezonu ilk üç takım arasında tamamlamak istiyoruz. Yarın konuk olacağımız Türk Hava Yolları maçında zor bir sınav vereceğiz. Kesinlikle kaybetmeye tahammülümüz yok. Tüm hesaplarımızı galibiyet üzerine yaptık” diye konuştu.
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Bayan Voleybol Takımının Ligde Kalan Maçları 
24 Şubat Cumartesi: Türk Hava Yolları- Manisa Büyükşehir Belediyespor
27 Şubat Salı: Manisa Büyükşehir Belediyespor- Karşıyaka
3 Mart Cumartesi: İstanbul Yeşilyurt- Manisa Büyükşehir Belediyespor

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir