Başkan Ergün’e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Başkan Mevlüt Aktan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Teknik Direktör Levent Devrim, yardımcıları, futbolcular ve personel, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum gününü Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde pasta keserek kutladılar ve ‘ İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutarak çektikleri videoyu Başkan Ergün’e gönderdiler.

Spora ve sporcuya verdiği önem ve yaptığı yatırımlarla gönüllerde taht kuran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü doğum gününde  şampiyonluğa koşan yeşil beyazlı futbolcular unutmadılar. Pazar günü konuk edeceği Yeni Altındağ Belediyespor maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan,  Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Teknik Direktör Levent Devrim, yardımcıları, futbolcular ve kulüp personeli Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum gününü pasta keserek kutladılar. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum günü pastası kesildikten sonra hep bir ağızdan, ‘ İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutuldu.
Devrim, “ Yeni Yaşınızla Birlikte Yeni Liginizde Mutluluklar ve Sağlık Diliyoruz” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, pasta kesiminden önce takıma adına yaptığı konuşmada, “ Başkanım, öncelikle yeni yaşınızda önce sağlık sonra mutlu ve huzur dolu yıllar diliyoruz. Başkanımızla, futbol şube sorumlumuzla, futbol takımımızla, teknik heyetimizle ve personelimiz ile birlikte yeni yaşınızla birlikte, yeni liginizde mutlu ve huzurlu yıllar diliyoruz.  İnşallah bu sezon size vereceğimiz en güzel hediye şampiyonluk olacaktır. Bugüne kadar oyuncularımız bu yolda başarılı oldular. Bundan sonra inşallah daha iyi olacaktır” diye konuştu. Alkışlar arasında kesilen doğum günü pastasının ardından hep birlikte, ‘ İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutuldu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir