Geçmiş Olsun Cihan Avcu

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı futbolcusu Cihan Avcu, İzmir Kent Hastanesi’nde ön çapraz bağlarından başarılı bir ameliyat geçirdi. Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Kulüp Müdürü Alpaslan Kaya, teknik heyet ve futbolcular, İzmir Kent Hastanesi’nde genç futbolcuya geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı futbolcusu Cihan  Avcu, İzmir Kent Hastanesi’nde  Operatör Doktor Bülent Zeren tarafından ön çapraz bağlarından ameliyat edildi. İzmir’deki Kent Hastanesi’nde yapılan ameliyattan sonra istirahate çekilen genç futbolcuyu Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Kulüp Müdürü Alpaslan Kaya, teknik heyet ve takım arkadaşları ziyaret ettiler.
“ Bir An Önce Aramıza Dönmesini Bekliyoruz” 
Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, ön çapraz bağlarından başarılı bir operasyon geçiren Cihan Avcu’yu bir an önce aralarında görmek istediklerini söyleyerek, “  Cihan kardeşimiz inşallah bir an önce iyileşip tekrar aramıza döner. Ön çapraz bağlarından başarılı bir ameliyat geçirdi. Kendisine tekrar geçmiş olsun diyoruz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir