Altyapıda 4’te 3 Yaptık

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15,16,17 ve 19 futbol takımları, Bölgesel Gelişim Liglerinde 3. hafta maçlarında 4’te 3 yaptı. U-16, 17, ve 19 takımları Konya Anadolu Selçukspor’u mağlup ederken, U-15 takımı ise sahadan 2-1 yenilgiyle ayrıldı. Ligin 3. haftasında aldığı başarılı sonuçlarla göz dolduran Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15, 16, 17 ve 19 futbol takımları, 4 maçta ağlara toplam 11 gol bıraktı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bölgesel Gelişim Liglerinde 3. hafta maçlarında Konya Anadolu Selçukspor’a karşı mücadele verdi. Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçlarda Manisa Büyükşehir Belediyespor, rakibi karşısında 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Cumartesi günü oynanan maçlarda Konya’da, Konya Anadolu Selçukspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15 ve 16 takımları karşı karşıya geldiler. Konya Nihat Gün Spor Tesisleri’nde oynanan günün ilk maçında Konya Anadolu Selçukspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15 futbol takımları kozlarını paylaştılar. Bu maçı Konya Anadolu Selçukspor, 2-1 kazandı. Günün ikinci maçında ise Konya Anadolu Selçukspor- Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 takımları arasında oynanan mücadeleyi Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 futbol takımı 4-1 farklı kazandı.

U-17 ve U-19 Futbol Takımları Pazar Gününü 2 Galibiyetle Kapattı

Pazar günü oynanan maçlarda ise Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Konya Anadolu Selçukspor’un U-17 ve U-19 futbol takımları, Manisa’da karşılaştılar. Manisa 8 Eylül Stadı’nda oynanan günün ilk maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Konya Anadolu Selçukspor’un U-17 futbol takımları mücadele ettiler. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-17 futbol takımı sahadan 3-0 galip ayrıldı. Manisa 8 Eylül Stadı’nda oynanan ve gol düellosu şeklinde geçen günün ikinci maçını Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 futbol takımı, 3-2 kazanmayı başardı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un 2. Hafta Maçlarında Aldığı Sonuçlar

(U-15) Konya Anadolu Selçukspor: 2 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1

(U-16) Konya Anadolu Selçukspor: 1 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 4

(U-17) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 3 Konya Anadolu Selçukspor: 0

(U-19) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 3 Konya Anadolu Selçukspor: 2

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir