Altyapımız, Karşıyaka’ya Gol Yağdırdı

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 ve U-16 futbol takımları, Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda konuk ettiği Karşıyaka’yı mağlup etmeyi başardı. U-15 futbol takımımız, Karşıyaka U-15 takımını 4-1 farklı mağlup ederken, U-16 futbol takımı da Karşıyaka engelini 3-1’lik skorla geçti. İki takım arasında İzmir’de oynanması gereken U-17 ve U-19 maçları Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kötü hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 ve U-16 futbol takımları, Karşıyaka engelini farklı geçti. Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda oynanan günün ilk maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 futbol takımı, Karşıyaka U-15 futbol takımıyla karşılaştı. İbrahim Akkaya, Berk Tertip ve Hasan Budak (2)’ın attığı gollerle rakibini 4-1 farklı mağlup etmeyi başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 futbol takımı, ortaya koyduğu mücadele ile alkışlandı. Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda günün ikinci maçında ise Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 ve Karşıyaka U-16 futbol takımları kozlarını paylaştı. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 futbol takımı, Karşıyaka U-16 engelini, İsmail Kulet, Sidar Can Demiriş ve Osman Uğur Sarızeybek’in golleriyle 3-1’lik galibiyetle aştı.

İki Takım Arasında Oynanması Gereken U-17 ve U-19 Maçları Kötü Hava Koşulları Nedeniyle İleri Bir Tarihe Ertelendi

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Karşıyaka ile oynadığı U-15 ve U-16 maçlarını farklı kazanırken, 2 maçta rakip ağları toplam 7 kez havalandırdı. Hafta sonunda İzmir’de oynanması gereken Karşıyaka U-17 ve U-19 ile Manisa Büyükşehir Belediyespor U-17 ve U-18 maçları ise kötü hava koşulları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir