Altın Kızlarımız Türkiye Şampiyonu Oldu

Türkiye Cimnastik Federasyonu Aerobik CimnastikCimnastlig 1. Lig 3. hafta müsabakalarında Denizli’de fırtına gibi esen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un 9-11 Yaş Grubu Cimnastik Takımı, Didem Sağlam, Ece Kovancı, Zeynep Nur Ertuğrul, Irmak Dönmez, Beril Ustabaş ve Ayşe Ecrin Çırpanlı kadrosuyla  Türkiye Şampiyonu olarak çok önemli bir başarıya imza attı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’uncimnastikdalındaki altın kızları, Denizli’de 28-30 Eylül tarihlerinde yapılan ve Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Aerobik CimnastikCimnastlig 1. Lig 3. hafta müsabakalarında başarılı derecelere imza atarak Türkiye şampiyonu oldu. Didem Sağlam, Ece Kovancı, Zeynep Nur Ertuğrul, Irmak Dönmez, Beril Ustabaş ve Ayşe Ecrin Çırpan’dan oluşan Manisa Büyükşehir BelediyesporCimnastik Takımı, Türkiye Cimnastik Federasyonu Aerobik CimnastikCimnastlig 1. Lig 3. hafta müsabakalarında Denizli’de mükemmel derecelere imza atarak 66 puanla sezonu zirvede tamamladı.

Değirmenci, “ Bu Şampiyonluğu Bizlere Büyük Destek Veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Yönetim Kurulumuza Armağan Ediyoruz”

Manisa Büyükşehir BelediyesporCimnastik Takımı Antrenörü Emre Değirmenci, Denizli’de yapılan üçüncü hafta maçlarında başarılı derecelere imza atarak Türkiye şampiyonu olduklarını söyleyerek, “Bizlere büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza Türkiye şampiyonluğunu hediye ediyoruz. 9-11 yaş grubunda Türkiye Cimnastik Federasyonu Aerobik CimnastikCimnastlig 1. Lig 3. hafta maçlarını başarıyla tamamladık ve en üst ligde sezonu 1. sırada tamamlayarak Türkiye şampiyonu olduk. Alt yapımızdan yeni Ayşe Begüm Onbaşılar yetiştirmek için kulübümüzün bizlere sağladığı en iyi imkanlarla çok çalışıyoruz. Denizli’de yapılan 3. hafta maçlarını başarıyla tamamlayan ve şampiyon olan sporcularımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

1.Lig 3. Hafta Puan Durumu
1.Manisa Büyükşehir Belediyespor: 66
2.Olimpik Akademi C.S.K: 58
3.Manisa SpilG.S.K: 58
4. Balıkesir G.S.K: 42
5.Celal Bayar ÜNV. S.K: 34
6. Erken Sanat Spor AKD. G.S.K: 33
7. MagnetG.S.K: 18
8. Düzce G.H.S.K: 15

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir