Altyapıda Haftanın Sonuçları

Spor Toto Gelişim Ligleri kapsamında Bölgesel Gelişim Liglerinde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15, 16,17 ve 19 futbol takımları hafta sonunda Fethiye Belediyespor ile kozlarını paylaştı. Manisa Büyükşehir Belediyespor, Fethiye Belediyespor ile oynadığı maçlarda 2 yenilgi ve 2 beraberlik aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15,16,17 ve 19 futbol takımları hafta sonunda Fethiye Belediyespor ile karşılaştı. Cumartesi günü Fethiye’de oynanan maçlarda iki takımın U-15 ve U-16 futbol takımları karşı karşıya geldi. Günün ilk maçında Fethiye Belediyespor ile Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 futbol takımları arasında oynanan mücadele 1-1 sona erdi. Günün ikinci maçında ise iki takım arasında oynanan U-16 maçını Fethiye Belediyespor 4-2 kazandı.
U-17 ve U-19 Takımları Manisa’da Karşı Karşıya Geldiler 
Pazar günü Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Fethiye Belediyespor’un U-17 ve U-19 takımları karşılaştılar. Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda oynanan günün ilk maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor ile Fethiye Belediyespor U-17 futbol takımları 2-2 berabere kalarak puanları paylaştı.Pazar günü oynanan günün ikinci maçında ise Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 takımı, Fethiye Belediyespor U-19 takımına 5-1 mağlup oldu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Hafta Sonunda Altyapıda Aldığı Sonuçlar
(U-15
) Fethiye Belediyespor:1 Manisa BBSK:1
(U-16) Fethiye Belediyespor: 4 Manisa BBSK:2
(U-17) Manisa BBSK:2 Fethiye Belediyespor:2
(U-19) Manisa BBK: 1 Fethiye Belediyespor:5

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir