Dev Adamlarımız 4’üncü Galibiyete Göz Dikti

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde oynadığı üç maçı da kazanarak sezona iddialı başlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da, Bursa Final maçının hazırlıkları bugün Bursa’da yapılan antrenmanla tamamlandı. Asbaşkanımız Orkun Şıktaşlı’da, Bursa’da tamamlanan hazırlıklarda takımın yanında oldu. Bursa Atatürk Spor Salonu’nda, Bursa Final Spor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor arasında oynanacak olan mücadele yarın saat 14.30’da başlayacak.

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde sezona müthiş bir başlangıç yapan ve oynadığı ilk üç maçta Yalova Belediyespor’u 81-67, Petkimspor’u 78-71 ve Akhisar Belediyespor’u 73-70 mağlup etmeyi başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımında gözler yarın deplasmanda oynanacak olan Bursa Final maçına çevrildi. Bugün maçın oynanacağı Bursa Atatürk Spor Salonu’nda baş antrenörü Ceyhun Cabadak yönetiminde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Manisa Büyükşehir’in dev adamlarında eksik bulunmuyor.

Asbaşkan Orkun Şıktaşlı’da Antrenmanı İzledi

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un bugün Bursa Atatürk Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanı asbaşkan Orkun Şıktaşlı’da izledi. Yarın deplasmanda mutlaka kazanmaları gereken bir maça çıkacaklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, “ Ligde üç maçımızı kazanarak sezona iyi bir başlangıç yaptık. Yarın deplasmanda karşılaşacağımız rakibimizin ligde aldığı sonuçların bu maç öncesinde ölçü olmadığını biliyoruz. Zor bir maç olacak. Kazanıp 4’te 4 yapmak istiyoruz” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir