Altyapımızdan Başarılı Sonuçlar

Bölgesel Gelişim Liglerinde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15,16,17 ve 19 futbol takımları, Muğlaspor ile oynadığı maçlarda 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.

Cumartesi günü Manisa Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan U-15 maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor’un gençleri, lider Muğlaspor ile 1-1 berabere kaldı. Rakibi karşısında maç boyunca üstün bir mücadele ortaya koyan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-15 futbol takımı, lider Muğlaspor maçında galibiyeti kaçıran taraf oldu. Günün ikinci maçında ise Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-16 futbol takımı, Muğlaspor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 Futbol Takımı Deplasmanda Dörtledi

Pazar günü ise Muğlaspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-17 ve U-19 futbol takımları, Muğla’da kozlarını paylaştılar. Günün ilk maçında Muğlaspor U-17 futbol takımı, Manisa Büyükşehir Belediyespor’u 2-1 mağlup etti. Günün ikinci maçında ise iki takımın U-19 futbol takımları karşı karşıya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un U-19 futbol takımı sahadan 4-1 farklı galip ayrılarak muhteşem bir sonuca imza attı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Altyapısında Haftanın Sonuçları

(U-15) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1 Muğlaspor:1

(U-16) Manisa Büyükşehir Belediyespor: 2 Muğlaspor: 1

(U-17) Muğlaspor: 2 Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1

(U-19) Muğlaspor:1 Manisa Büyükşehir Belediyespor:4

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir