Play-Off Yarışında Dev Adamların Yanında Sende Ol

Manisa Büyükşehir Belediyespor İçin Haydi Salona! 

Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele veren temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, Manisa Atatürk Spor Salonu’nda, Cumartesi günü saat 15.30’da karşılaşacağı ve aynı puana sahip olduğu Sigortam Net İTÜ BB maçında Manisalı basketbol severlerden büyük destek bekliyor. Play-offyarışında çok kritik bir maça çıkacaklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, “ Cumartesi günü galibiyet yolunda tüm Manisa tek yürek olmalıyız. Manisalı basketbol severlerden salonu doldurarak takımımıza büyük destek vermelerini istiyoruz” dedi. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Cumartesi günü saat 15.30’da Manisa Atatürk Spor Salonu’nda karşılaşacağı Sigortam Net İTÜ BB maçının heyecanını yaşamaya başladı. Aynı puana sahip olduğu rakibi karşısında salondan galibiyetle ayrılıp, hedefe ulaşma yolunda kritik bir engeliaşmak isteyen Manisa Büyükşehir BelediyesporBasketbol takımında hazırlıklar ise baş antrenörCeyhun Cabadak yönetiminde galibiyet parolasıyla devam ediyor. Manisa Atatürk Spor Salonu’nda bugün yapılan antrenmanı takip eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, kritik maç öncesinde açıklamalarda bulunarak tüm Manisalı basketbol severleri maça davet etti. 

Çaylan, “ Mutlaka Kazanmamız Gereken Maçı Taraftarlarımızın Desteğiyle Kazanacağımıza İnanıyoruz” 

Cumartesi günü saat 15.30’da Manisa Atatürk Spor Salonu’nda çok kritik bir maça çıkacaklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, “ Cumartesi günü zor ve kritik bir maç bizi bekliyor. Bu sezon yeni bir ligde yeni ve daha güçlü rakiplerle mücadele ediyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yapmış ve ilk üç maçımızı kazanmıştık. Kendi sahamızda oynadığımız tüm maçları kazanmaktı hedefimiz ancak şanssız mağlubiyetlerimiz oldu. Geçtiğimiz hafta ise lig liderini kendi evinde son saniyede elimizden kaçırdık. Cumartesi günü aynı puana sahip olduğumuz takımla oynayacağız. Play-offsıralamasını etkileyecek bir maç olacak. Bu mücadelemizde Manisa halkından bizlerden dün olduğu gibi bugünde taraftar olarak desteklerini esirgememelerini ve salonu doldurarak takımımızı ateşlemelerini istiyoruz. Seyir zevki yüksek bir mücadele ile rakibimizi mağlup ederek taraftarlarımıza galibiyet hediye etmek istiyoruz. İnşallah kazanan biz olacağız” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir