Fındık, “Zorlu Yolculuğu İnşallah Şampiyonlukla Tamamlayacağız”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yeni transferlerinden Zahit Fındık, Afyonkarahisar kampında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon formasını giydiği Sakaryaspor’un final maçında şampiyonluktan döndüğünü, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ise yarı final maçında elendiğini hatırlatan Zahit Fındık, “ İnşallah yeni sezonda Manisa Büyükşehir Belediyespor’da şampiyonluk sevincini yaşayacağım” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un sezon başında Sakaryaspor’dan renklerine bağladığı gurbetçi futbolcu Zahit Fındık, Afyonkarahisar kampında açıklamalarda bulundu. Sözlerine futbola nasıl başladığını anlatarak başlayan Zahit Fındık, “ Meşin yuvarlakla 6,7 yaşlarında Almanya’da K. Offenbeck takımında tanıştım. O dönemde amcam Hüdai Fındık, benim futbola başlamamda çok büyük bir etken oldu. 4 yıl önce Türkiye maceram başladı ve Gümüşhanespor’da profesyonel oldum. Daha sonra Manisaspor’a transfer oldum. Bir süre Manisaspor formasını giydikten sonnra yeniden Gümüşhanespor’a geri döndüm. Geçtimiz yılı ise Sakaryaspor’da geçirdim. Bu sezon başında Manisa Büyükşehir Belediyespor’a transferim gerçekleşti.  Manisa Büyükşehir Belediyespor’a görüşmeye geldiğimde kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve CEO’muz Levent Devrim’in, çok sıcak bir samimetiyle karşılaştım. Bu karşılama beni gerçekten çok etkiledi. Böylelikle Manisa Büyükşehir Belediyespor’a transferim gerçekleşti” diye konuştu.

“ Takım İçinde Herkesin Tek Hedefi Şampiyonluk Sevinci Yaşamak”

Afyonkarahisar’da yeni sezon çalışmalarının yoğun tempoda geçtiğini söyleyen Zahit Fındık, “ Manisa Büyükşehir Belediyespor’da gerçekten çok samimi bir ortam var. Takım içindeki birlik ve beraberlik, taraftarlarımızın vereceği destekle inşallah şampiyonluk hedefine ulaşacağız. Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’da forma giyerken final maçında  1. Lig’in kapısından dönmüştük. Manisaspor Büyükşehir Belediyespor’da yarı final maçında elenerek hedefe ulaşamamıştı. İnşallah bu sezon Manisa Büyükşehir Belediyespor’da şampiyonluk sevincini yaşayacağız. Takımda herkesin tek bir hedefi var, o da şampiyonluk sevincini yaşamak. Zor bir yolculuğun bizleri beklediğini biliyoruz. Zor yollar birlik ve beraberlikle, inançla ve çok çalışmakla aşılır. Biz de bu zorlu yolculuğu inşallah şampiyonlukla tamamlayacağız. Bu inanç ve güven bizde var. Maçların başlamasıyla birlikte ne kadar kaliteli bir takım olduğumuzu göstereceğiz” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir