Cenk Şekeroğlu Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzda

Manisa Büyükşehir Belediyespor basketbol takımı, 1991 doğumlu 2.03’lük Cenk Şekeroğlu’nu kadrosuna kattı. Geçen sezona Sakarya BŞB’de başlayıp daha sonra Akhisar Belediye’ye geçen Şekeroğlu, imza töreninde yaptığı açıklamada Manisa Büyükşehir Belediyespor kadrosunda olduğu için mutlu ve heyecanlı olduğunu belirtti.

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor, geçen sezona Sakarya BŞB’de başlayıp daha sonra Akhisar Belediye’ye geçen Cenk Şekeroğlu’nu kadrosuna kattı. Başarılı oyuncu Şekeroğlu Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde kendisini 1 yıllığına Manisa Büyükşehir Belediyespor’un renklerine bağlayan  imzayı attı. İmza töreninde Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakurt da hazır bulundu.

“Mutluyum, heyecanlıyım”

Türkiye Basketbol Ligi’nde 28 maçta 6.7 sayı, 4.5 ribaund, 1.1 asist ortalamaları yakalayan Şekeroğlu, Petkim, Banvit ve Akhisar Belediyespor gibi takımlarda oynadı. İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Cenk Şekeroğlu, “Bu sene Manisa Büyükşehir Belediyespor ailesine katıldığım için çok mutluyum ve heyecanlıyım. Manisa Büyükşehir Belediyespor bu ligin özel ve güzel kulüplerinden bir tanesi hem organizasyon anlamında hem teknik ekip anlamında. Heyecanlıyım. Umarım Manisa Büyükşehir Belediyespor’u en üst hedeflerine ulaştırmak için çalışacağız” dedi. 

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir