Yağızcan Akyürek Yuvaya Geri Döndü

2011 yılında Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun altyapısında yetişen ve daha sonra sırasıyla Manisaspor ve Utaş Uşakspor formalarını giyen kaleci Yağızcan Akyürek, gözünü açtığı Manisa Büyükşehir Belediyesporumuza 8 yıl aradan sonra geri döndü. Son olarak TFF 2. Lig Takımlarından Utaş Uşakspor’da forma giyen genç eldiven, Korel Termal Otel’de kendisini 2 yıllığına Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu yapan imzayı attı.

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, 2011 yılında altyapımızdan yetişen 1998 doğumlu  genç eldiven Yağızcan Akyürek’i renklerine bağladı. Son olarak TFF 2. Lig Takımlarından Utaş Uşakspor’un başarısı için ter döken Yağızcan Akyürek, 8 yıl aradan sonra yeniden yuvaya dönüş yaptı. Genç eldiven bugün Korel Termal Otel’de kendisini 2 yıllığına Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu yapan imzayı attı. İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun CEO’su Levent Devrim, “ 2011 yılında gözünü Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzda açan Yağızcan Akyürek’in bu kez takımına profesyonel olarak dönmesi bizleri de  çok heyecanlandırdı. Yağızcan Akyürek, genç ve gelecek vadeden bir isim. Manisa Büyükşehir Belediyespor’da başarılı olacağına inanıyoruz. Her mevkide olduğu gibi kalemizde de yeni sezonda büyük bir rekabet yaşanacak” diye konuştu.

Akyürek, “ Gözümü Açtığım Yuvama Geri Döndüğüm İçin Çok Heyecanlıyım”

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz’la 2 yıllık sözleşmeye imza atan Yağızcan Akyürek ise imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ 2011 yılında yaşadığım heyecanı bugün de yine aynı şekilde yaşıyorum. Manisa Büyükşehir Belediyespor altyapısında 2011 yılında kalecilik kariyerime başlamıştım. Yeniden yuvaya döndüğüm için çok mutlu ve heyacanlıyım. Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun başarısı için elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir