Manisa BBSK, Antrenmanlara Başlıyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu, tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tavsiyesi ve ilgili federasyonların almış olduğu kararlar neticesinde 19 Mart 2020 tarihinde ara verilen branş ve sporcu antrenmanlarını, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak yeniden başlatma kararı aldı. Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda tüm sportif branşlarımızdaki lisanslı sporcular, 17 Ağustos 2020 Pazartesi günü tesislerdeki çalışmalarına başlayacak.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulumuz, 19 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda koronavirüsle etkin mücadele tedbirleri kapsamında takım antrenmanlarını erteleme kararı almıştı. Normalleşme süreci doğrultusunda alınan tedbirler ve ilgili federasyonların açıkladığı genelgeler üzerine Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulumuz, tüm branşlardaki antrenmanları yeniden başlatma kararı aldı.

Yönetim Kurulumuzdan yapılan açıklamada, “Sporcularımızın antrenmanlarını yaptığı tüm tesislerimizde, sürekli ve düzenli olarak dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdik. Normalleşme süreci ve buna bağlı olarak federasyonların açıklamış oldukları genelgeler doğrultusunda, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu olarak antrenmanların tekrar başlaması hususunda fikir birliğine varıldı.Sporcu ve insan sağlığının korunması amacıyla tesislerimizde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilerek takım antrenmanlarımız 17 Ağustos 2020 Pazartesi günü başlayacaktır. Yeşil beyazlı armamız altında Manisa’ya yeni şampiyonluklar, yeni dereceler ve başarılar kazandırmak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir