Dev Adamlarımız Finalspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Türkiye Basketbol Ligi’nin 16.haftasının ve ligin ikinci yarısının ilk maçındaPazar günü Saat 14.00’daFinalspor takımını ağırlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, karşılaşmanın hazırlıklarını Muradiye Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, Türkiye Basketbol Liginin ikinci yarısının ilk maçında 31 Ocak 2021 Pazar günü saat 14.00’da Muradiye Spor Salonu’nda Finalspor takımı ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu karşılaşma öncesinde dev adamlarımız,galibiyet parolasıyla hazırlıklarına Muradiye Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla devam etti. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde gerçekleşen antrenmanda teknik ve taktik çalışmalara devam edildi. İki ekibin zorlu mücadelesini Manisa TV ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz. Yeni transferler Eren Ocaktürk ve Arda Korkmaz da takımla birlikte çalışmaya başladı.

Manisa TV’den ekranlara gelecek

Türkiye Basketbol Ligi’nin 16.haftasında oynanacak karşılaşma 31 Ocak 2021 Pazar günü saat 14.00’da Manisa TV ekranlarından yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir