Manisa Büyükşehir Belediyespor’dan Play-Off Yolunda Düzce’ye Karşı Önemli Galibiyet: 68-60

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, Türkiye Basketbol Ligi’nin 18.hafta erteleme maçında Global Connect Düzce takımını 68-60 yendi. Maçı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de izledi. 

Türkiye Basketbol Liginin 18.hafta erteleme maçında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Global Connect Düzce takımı ile karşı karşıya geldi. Muradiye Spor Salonunda oynanan maçı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü, Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ve  yönetim kurulu üyeleri ve MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten de izledi. Maçın ilk periyodu 16-19 biterken, ikinci periyotta her iki takımda savunma ağırlıklı oynadı ve soyunma odasına 35-35 eşitlikle gidildi. Üçüncü periyotta hücumda daha etkili olan dev adamlarımız aradaki sayı farkını açmaya başladı ve bu periyot 50-43 dev adamlarımızın üstünlüğü ile geçildi. Son periyotta üstünlüğü ele geçiren ve rakibine karşı daha hızlı ve isabetli oynayan dev adamlarımız maçtan 68-60 galip ayrıldı. Dev adamlarımız play-off yarışında önemli bir galibiyet aldı. Maç sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün takımı tebrik etti. 

Maç: Türkiye Basketbol Ligi 18.Hafta Erteleme Maçı

Salon: Muradiye Spor Salonu

Hakemler: Murat Ciner, Cemil Uygül, Mesut Öztürk

Manisa Büyükşehir Belediyespor: Marcus(17), Arda(2), Tolga(11), Eren(2), Ramazan, Gökhan(7), Calvin(6), Alican(1), Umut(9), Recep(13), 

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak

Global Connect Düzce:Barış(3), Ömercan, Yunus(3), Desmond(15), Cem(4), Azizcan(16), Joel(7), Kemal(3),Mutlu(9), 

Baş Antrenör: İsmail Fatih Elbaş

1.Periyot: 16-19

2.Periyot: 19-16

3.Periyot: 15-8

4.Periyot: 18-17

Maç sonucu: 68-60

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir