Başkan Ergün Futbolculara Umut Aşıladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Halil Onultmak Spor Tesisini ziyaret ederek, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Hafta başında takımın başına getirilen Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve takıma yeni katılan futbolculara hoş geldin dileklerinde bulunan Başkan Ergün, 14 haftalık uzun bir maratonun kendilerini beklediğini belirterek, “İnşallah önümüzdeki süreçte sevinç gözyaşlarını hep birlikte dökeriz” dedi.

Bu hafta evinde Çanakkale Dardanel Spor’u konuk edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, hazırlıklarını Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde antrenman öncesi teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Başkan Ergün’e Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  hafta başında takımın başına getirilen Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve takıma yeni katılan futbolculara hoş geldin temennilerinde bulunarak, başarılar diledi.

Önümüzde Uzun Bir Maraton Var

Futbolculara ve teknik heyete güveninin sonsuz olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,  “Ben hiç biz zaman umudunu yitiren biri değilim. Sonuna kadar her zaman mücadele içinde bulunurum. Sizlerin de bu inanç ve arzuda olmanızı isterim. Geride kalan 3 haftalık sürede kısmi olarak bir avantaj kaybetmiş gibi görünsek de, önümüzde 14 haftalık bir uzun maraton var. Bu uzun maraton da hepiniz bunu başaracak güçtesiniz. Birbirilerinize olan desteğinizi hiçbir zaman bırakmayın. Biz dün de yanınızdaydık. Bugün yine yanınızdayız. İnşallah önümüzdeki süreçte sevinç gözyaşlarını hep birlikte dökeriz” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir