Altyapımızdan Örnek Davranış

Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-15 Takımı, hafta sonunda Ertuğrul Dilek Spor Tesisleri’nde konuk ettiği Turgutluspor karşılaşmasının bitiş düdüğünün ardından maçta görev yapan polisleri aralarına alarak Türk Bayrağı açtılar ve Afrin’de ülkemizin bekası için savaşan  askerlerimize, ‘Kalbimiz ve Dualarımız Her Zaman Sizlerle’ mesajı göndererek  örnek bir davranış sergilediler.

Bölgesel Gelişim Liglerinde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15, 16, 17 ve 19 Takımları, hafta sonunda Turgutluspor ile kozlarını paylaştılar. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-15 Takımı, Ertuğrul Dilek Spor Tesisleri’nde konuk ettiği Turgutluspor U-15 Takımı ile golsüz berabere kaldı. Maçta eline geçirdiği net gol pozisyonlarını değerlendiremeyen Manisa Büyükşehir Belediye Spor U-15 Takımının genç futbolcuları maçın bitiş düdüğünün ardından karşılaşmada görev yapan polislerimizle birlikte Türk Bayrağı açtılar ve örnek bir davranışa imza atarak ülkemizin bekası için Afrin’de savaşan askerlerimize, ‘Kalbimiz ve Dualarımız Her Zaman Sizlerle’ mesajını verdiler.

Nalbantlar, “Çocuklarımıza Vatan Millet Sevgisini de Aşılıyoruz”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, alt yapılarında yetiştirdikleri sporcularına vatan millet sevgisini de aşıladıklarını söyleyerek, “ Şu anda Afrin’de savaşan askerlerimiz ülkemizin bekası için savaşıyorlar. Hafta sonunda oynadığımız maçta U-15 Takımı futbolcularımızın maçta görevli polislerimizi aralarına alarak Türk Bayrağımızı açması manevi olarak çok önemli ve güzel bir duygu. Ortaya çok güzel bir tablo çıktı. Genç futbolcularımızı kutluyorum” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Altyapısında Hafta Sonunda Alınan Toplu Sonuçlar

Manisa BBSK: 0 Turgutluspor: 0  (U-15)

Manisa BBSK: 1 Turgutluspor: 1  (U-16)

Turgutluspor: 4 Manisa BBSK: 1  ( U-17)

Turgutluspor: 4 Manisa BBSK: 4  ( U-19)

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir