Kalbimiz Sizinle, Haydi 12 Dev Adam…

Kalplerimiz yarın Bursa’da Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamları için atacak. Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde final grubunda 18 puanla liderliğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamları, 17 puanlı en yakın takipçisi Bursa temsilcisi Final Spor ile yarın saat 14.30’da deplasmanda kozlarını paylaşacak. Hedefe tek yürek kenetlenen dev adamlarımızın yarın ki maçı kazanmaktan başka düşüncesi bulunmuyor.

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde heyecanın doruk noktaya ulaştığı final grubu maçlarında temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor’da gözler yarın saat 14.30’da deplasmanda oynanacak olan Final Spor maçına çevrildi. Hafta sonunda konuk ettiği Fethiye Belediyespor’a mağlup olarak final grubu maçlarında ikinci yenilgisini alan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yarın deplasmanda oynanacak olan kritik maçta tek hedef galibiyet olarak belirlendi.
Cabadak, “ Kesinlikle Kazanmamız Gereken Bir Maça Çıkacağız”
Baş antrenör Ceyhun Cabadak yarın deplasmanda oynayacakları zorlu maç öncesinde yaptığı açıklamada, “ Fethiye Belediye maçını unutarak şu anda tamamen Final Spor ile oynayacağımız maça odaklandık.  Kazanmaktan başka bir düşüncemiz bulunmuyor. Aksi bir sonucu aklımızın ucundan bile geçirmiyoruz. Tek bir hedefimiz var, o da kazanmak. En yakın rakibimize karşı deplasmanda mücadele edeceğiz. Yarın ki maçı kazandığımız takdirde Türkiye Basketbol Ligine çıkma yolunda önemli bir engeli aşmış olacağız. Bu takım bu zamana kadar çok güzel işler yaptı. Final grubunda bundan sonra da güzel işlere imza atıp, Manisa Büyükşehir Belediyespor’u potada bir üst lige çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.
Teknik Ve Taktik Çalışmasıyla Hazırlıklarını Tamamladı
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar bugün baş antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde maçın oynanacağı Final Okulları Spor Salonu’nda yapılan teknik, taktik çalışmasıyla tamamlandı. Yeşil beyazlı temsilcimizde yarın saat 14.30’da başlayacak olan zorlu maç öncesinde eksik bulunmuyor.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı’da İzledi
Yarın saat 14.30’da maçın oynanacağı Final Okulları Spor Salonu’nda bugün yapılan teknik ve taktik çalışmasını Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı’da izledi. Final grubu maçlarında heyecanın doruk noktaya ulaştığını söyleyen asbaşkan Orkun Şıktaşlı, “ Fethiye Belediye maçını bir kaza olarak görüyoruz. Yarın deplasmanda karşılaşacağımız Final Spor maçını kazanıp büyük bir avantaj elde etmek istiyoruz. Dev adamlarımıza güvenimiz tam. Takım olarak galibiyete odaklandık. Final maçını kazanıp Fethiye Belediye maçında aldığımız yenilgiyi telafi edeceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
Final Grubunda Puan Sıralaması
1.Manisa Büyükşehir Belediyespor: 18
2.Final Spor: 17
3.Edirne Bld. Edirnespor: 17
4.Bolu Spor: 15
5.Fethiye Belediye: 15
6.Artvin Belediye:14
7.Bornova Belediyesi:13
8.Gemlik Basketbol: 11
Final Grubunda Haftanın Maçları
5 Mayıs Salı 
(Saat: 14.30) Final Spor – Manisa Büyükşehir Belediyespor
(Saat: 18.00) Edirne Bld. Edirnespor – Artvin Belediye
(Saat 18.00) Fethiye Belediye-Bornova Belediyesi
6 Mayıs Çarşamba
(Saat 18.00) Gemlik Basketbol-Bolu Spor

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir