Plaj Futbolunda Finaldeyiz

Seferihisar Akarca’da bulunan Plaj Futbolu Sahası’nda bu yıl 5’incisi düzenlenen U-16 Teos Cup Plaj Futbol turnuvasında yarı final maçında Teleset Mobilya Akhisarspor’u 5-4 mağlup etmeyi başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor adını finale yazdırmayı başardı. Yeşil beyazlılar yarın saat 13.30’da final maçında Altay ile karşı karşıya gelecek ve kupayı müzesine götürmek için mücadele verecek.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Futbol Takımı, Seferihisar’da katıldığı U-16 Teos Cup Plaj Futbol turnuvasında adını finale yazdırmayı başardı. Göztepe, Galatasaray, Teleset Mobilya Akhisarspor, İzmirspor, Güzelbahçe Belediye ve Sakin Şehir Seferihisar gibi güçlü rakiplerini geride bırakmayı başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor, Teleset Mobilya Akhisarspor ile bugün oynadığı yarı final maçını 5-4 kazanarak adını finale yazdırmayı başardı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u finale taşıyan goller ise Nazmican (2) ve Burak (3)’tan geldi.
Final Maçı Yarın Saat 13.30’da
Manisa Büyükşehir Belediyespor U-16 Futbol Takımı bugün saat 13.30’da final maçında Altay takımıyla karşı karşıya gelecek. Altay’ı 8-1, Seferihisar’ı 4-3, Göztepe’yi 8-1 ve Teleset Mobilya Akhisarspor’u 5-4 mağlup ederek adını finale yazdırmayı başaran yeşil beyazlı gençler yarın final maçında karşılaşacağı Altay’ı mağlup ettiği takdirde kupanın sahibi olacak.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir